Ugly Dolls

Ugly Dolls


Pripomíname divákom, že rezervácia vstupeniek prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


 

Klasický príbeh o škaredých káčathračkách. Od režiséra filmov Šmolkovia: Zabudnutá dedinka, Gnómeo a Júlia či Shrek 2.

Postavičky Ugly Dolls si žijú svoj bezstarostný život v mestečku Uglyville, kde je vítané všetko iné, zvláštne, a nikto nikoho neposudzuje podľa toho, ako vyzerá.

Moxy však nie je spokojná, a preto nahovorí niekoľko svojich kamarátov, aby odišli z malého mesta a vydali sa hľadať "Veľký svet", kde má každá hračka skutočného parťáka – ľudské dieťa. Objavia však niečo iné... Inštitút dokonalosti je zariadenie, v ktorom vychovávajú dokonalé hračky. Lenže vo väčšine prípadov je dokonalá iba fasáda, ktorá mnohých núti skrývať aj tie najmenšie chybičky krásy, ale vyhoveli prísnym kritériám.

Ugly Dolls zrazu začínajú chápať, čo znamená byť odlišný, keď niekto túži byť milovaný. Nakoniec ale prídu na to, že nemusíte byť perfektní, aby ste boli úžasní, pretože najviac záleží na tom, kým naozaj ste.

 

Originálny názov: UglyDolls
Žáner: animovaná rozprávka
Rok: 2019
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Kelly Asbury
Hrajú: Emma Roberts, Janelle Monáe, Nick Jonas a i., (v slovenskom znení): Romana Dang Vanová, Zuzana Porubjaková, Ján Koleník, Lukáš Pišta, Štefan Richtárech, Petra Polnišová, Milo Kráľ a i.
Hudba: Christopher Lennertz

 

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Ugly Dolls, (anglicky): UglyDolls, Facebook, Instagram, Twitter.