Venom 2: Carnage prichádza

Čas a miesto konania


Maximálny možný počet rezervovaných vstupeniek na jednu objednávku je 8. V prípade záujmu o väčší počet vstupeniek kontaktujte pokladňu MsKC.

Venom 2: Carnage prichádza


POZOR - na premietaniach od 18.-31.10. kontrolujeme testy/očkovanie!
=> viac info <=


 

Tom Hardy v očakávanom pokračovaní kinohitu... od Marvelu.

Viac ako po roku sa novinár Eddie Brock snaží prispôsobiť životu hostiteľa, nebezpečného mimozemského symbionta, ktorý mu prináša nadľudské schopnosti. Svoju kariéru chce obnoviť rozhovorom so sériovým vrahom Cletusom Kasadym, ktorému sa ale podarí utiecť z väzenia a sám sa stáva ďalším hostiteľom.

 

Originálny názov: Venom 2: Let There Be Carnage
Žáner: akčný, sci-fi, thriller
Rok: 2021
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Andy Serkis
Hrajú: Tom Hardy, Michelle Williams, Woody Harrelson, Naomie Harris, Stephen Graham, Reid Scott, Sean Delaney, Laurence Spellman a i.
Hudba: Marco Beltrami

 

 

 

Film o filme (anglicky):

 

Premiéra (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Venom 2: Carnage prichádza, (anglicky): Venom 2: Let There Be Carnage, Facebook, Instagram, Twitter.

 

Zaujímavosti

Venom 2: Carnage prichádza konečne dorazil do kín, a to hneď v tom najväčšom štýle! Okrem toho, že nám priniesol akciou nabúchaný a zábavný súboj zlého proti horšiemu, čiernobieleho zubatého symbionta a jeho hostiteľa čaká sľubná budúcnosť a superhrdinský multivesmír nevídaných rozmerov. Ak ste zaváhali a obišli svoje obľúbené kino počas víkendu, určite to napravte!
 
Pokračovanie Venoma pritiahlo do kín 42 128 divákov a s nimi 285 916 € v tržbách! Ide o rekordné čísla a najlepší slovenský premiérový víkend počas pandémie!
 

KINO HRON ODPORÚČA: !ZÁVEREČNÉ TITULKY OBSAHUJÚ BONUSOVÝ MATERIÁL!