Vezmi si ma, kamoš  /dabing/

Vezmi si ma, kamoš /dabing/

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 

V núdzi poznáš priateľa. Od tvorcov komédií Alibi na mieru a Prázdniny All Exclusive.

Bláznivá komédia o dvoch kamarátoch, ktorí sa kvôli "papierom naoko" vezmú a obrátia naruby život všetkým okolo. A samozrejme, hlavne sami sebe... Akonáhle si obaja povedia "ÁNO", nasleduje jedna bláznivá situácia za druhou. Ocitnúť sa zviazaný v sexy latexovom oblečení na balkóne divokého predmestia, je z toho všetkého to najmenej...

Na Yassinove štúdium architektúry v Paríži sa zložila celá dedina. Je šikovný, má talent a raz na neho budú všetci určite pyšní. Leží pred ním skvelá budúcnosť. Presne dovtedy, keď "prepadne" na skúške a spolu s ňou zmizne v nenávratne i jeho študentské vízum. Musí sa rýchlo s niekým oženiť. Mladá krásavica chce ale dosť peňazí a stará susedka trvá na manželských povinnostiach, obe navyše chcú zaplatiť vopred. Zúfalá situácia si žiada zodpovedajúce riešenie a Yassin si preto vezme... svojho najlepšieho kamaráta.

Svadba len tak na oko vyzerá ako elegantné riešenie na jedno popoludnie. Lenže všetko zamotá prísny úradník odhodlaný za každú cenu dokázať, že ide o podvod. Chlapci preto naozaj musia začať žiť spolu ako pár. Do toho však príde veľmi tradične založená mamička, jeden z kamošov má snúbenicu, druhý sa zamiluje a nebezpečný gauner z predmestia im začne dvoriť, pretože on je naozaj gay. Pre každého z nich majú iný príbeh, a keď predvádzate toľko rôznych životov naraz, začínate nabaľovať katastrofy.

Bláznivá komédia VEZMI SI MA, KAMOŠ pochádza od tvorcov komédii Alibi na mieru a Prázdniny All Exclusive, takže zábava a kvalitný francúzsky humor sú zaručené!

 

Originálny názov:  Épouse-Moi Mon Pote; Marry Me, Dude
Žáner: komédia
Rok: 2018
Krajina pôvodu: Francúzsko
Réžia: Tarek Boudali
Hrajú: Philippe Lacheau, Tarek Boudali, Charlotte Gabris, Julien Arruti, David Marsais a i.
HudbaMaxime Desprez, Michaël Tordjman

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Vezmi si ma, kamoš, (česky): Vezmeš si mě, kámo?, (francúzsky): Facebook, Twitter (pozri Tarek Boudali).