Vieš udržať tajomstvo?

Vieš udržať tajomstvo?


NOVINKA:
Pokladňa sa presťahovala do
Mestského informačného centra
/budova MsKC, vchod oproti Bille/
.
Otváracie hodiny zostávajú nezmenené.


Pripomíname divákom, že rezervácia vstupeniek prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je ZAKÁZANÉ vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.


 

V láske nič neutajíš... Od autorky bestselleru Spoveď nákupnej maniačky.

Každý má hlboko vo svojom vnútri zamknuté tajomstvá, ktoré neprezradí ani tej najlepšej kamarátke. Emma, hrdinka romantickej komédie Vieš udržať tajomstvo?, však v návale paniky z turbulencií a pod vplyvom alkoholu a vyklopí všetky svoje tajnosti a intímne pocity neznámemu mužovi na vedľajšom sedadle v lietadle. Keby sa už nikdy nestretli, nič by sa nestalo. Z cudzinca sa však vykľuje očakávaný Jack Harper, nový najvyšší šéf v práci. Máločo môže byť strašnejšie než ich druhé stretnutie...

... a než pobyt v jednej kancelárii a v jednom meste. Prečo mu len, preboha, hovorila o svojom bode G? A že by chcela skúsiť, aké je to mať penis? A že káva v práci je úplne príšerná?!  Na pomoc musí prísť najlepšia kamarátka a šialená spolubývajúca. Všetky spolu potom spadnú do víru trapasov, náhod a komických situácií, z ktorých však môže vzísť prekvapivé pozvanie na rande a láska. Láska, do ktorej zasiahnu ďalšie tajomstvá. Tie má totiž úplne každý.  

Nálož filmovej romantiky Vieš udržať tajomstvo? vznikla podľa rovnomenného knižného bestsellera spisovateľky Sophie Kinsellovej. Ten bol preložený do 40 jazykov vrátane slovenčiny a po celom svete sa z neho predalo viac ako 40 miliónov kusov.  Vďaka svojim úžasným knižným hrdinkám je Sophie Kinsellová medzi čitateľkami zo Slovenska aj z celého sveta už dlho obľúbená. Výborné hodnotenia majú napr. jej knihy Bohyňa v domácnosti, Môj (takmer) dokonalý život, S kým dnes budeš spať? a hlavne jej Závislá od nákupov a ďalšie knihy zo "shopoholickej" série. Podľa nich bol natočený aj film Spoveď nákupnej maniačky s Islou Fisherovou v hlavnej úlohe.

 

Originálny názov: Can You Keep a Secret?; Predloha: Sophie Kinsella  (kniha)
Žáner: komédia, romantický
Rok: 2019
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Elise Duran
Hrajú: Alexandra Daddario, Laverne Cox, Tyler Hoechlin, Tyler Hoechlin, Kimiko Glenn a i.
Hudba: Jeff Cardoni 

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Vieš udržať tajomstvo, (česky): Dokážeš udržet tajemství?, (anglicky): Facebook.

Zo zákulisia (anglicky): Interview A. Daddario + Elise Duran (YouTube).