Voyagers: Vesmírna misia

Čas a miesto konania


Maximálny možný počet rezervovaných vstupeniek na jednu objednávku je 8. V prípade záujmu o väčší počet vstupeniek kontaktujte pokladňu MsKC.

Voyagers: Vesmírna misia


Rezervovať sa dajú iba nemiestenkové lístky = zadávate iba počet lístkov.
Sedenie je nemiestenkové, ľubovolné, bez obmedzenia.
=> AKTUÁLNE  OPATRENIA <=
 


 

Ten pocit nič neprekoná. Od režiséra filmov Všemocný, Divergencia či Iluzionista.

V roku 2063 planétu Zem ničia choroby a suchá. Šancu na  záchranu ľudstva vidia vedci v kolonizácii jednej zo vzdialených  planét. Zo Zeme odštartuje raketa so špeciálnou misiou. 

30 chlapcov a dievčat, narodených zo skúmavky, bez rodín, sú  vychovávaní v izolácii vesmírnej lode a pripravujú sa na život vo  vesmíre. Pravidelnými dávkami špeciálnej drogy sú zbavení všetkých pocitov a emócií. Nikto z nich netuší, že majú pod dohľadom posádky lode v priebehu letu dospieť a splodiť potomkov. Netušia, že cesta  bude trvať 86 rokov a nikto z nich nespozná svoj pôvodný  domov... Keď niektorí odhalia tajomstvo misie a účinky drogy, rozhodnú  sa vzoprieť. Izolácia v strede nekonečného vesmíru v nich  prebudí zlosť, žiadostivosť, nenásytnosť a strach.

Sci-fi thriller VOYAGERS: Vesmírna misia napísal a režíroval Neil Burger, ktorý má na svojom konte úspešné hity Divergencia, Všemocný či Iluzionista. V hlavných roliach sa predstaví divákmi a filmármi stále viac obľúbený Tye Sheridan (Ready  Player One: Hra sa začíná, Deadpool 2, X-Men: Apokalypsa a Dark Phoenix), mladá a talentovaná Lily-Rose Depp (Král), dcera slávneho herca Johnnyho Deppa a speváčky a herečky Vanessy Paradis. Vedca a zároveň člena posádky s chuťou stvárnil nestarnúci, charizmatický Colin Farrell  (Slušní chlapci, Fantastické zvery a ich výskyt).

 

Originálny názov: Voyagers
Žáner: dobrodružný, sci-fi, thriller
Rok: 2021
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Neil Burger
Hrajú: Colin Farrell, Tye Sheridan, Lily-Rose Depp, Fionn Whitehead, Isaac Hempstead-Wright, Quintessa Swindell, Keean Johnson, Madison Hu, Kelvin Harrison Jr., Chanté Adams, Archie Madekwe a i.
Hudba: Trevor Gureckis

 

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Voyagers: Vesmírna misia, (anglicky): Voyagers (Lionsgate), Facebook, Instagram, Twitter.