Zabudnutý princ  /dabing/

Zabudnutý princ /dabing/

Prosím, prečítajte si opatrenia, ktoré budete musieť dodržiavať pri vstupe do kina.

Byť rodičom je to najväčšie dobrodružstvo v živote. Od režiséra oscarového filmu The Artist. V hlavnej úlohe hviezda filmov Nedotknuteľní a Aj dvaja sú rodina.

Režisér oscarovej snímky The Artist Michel Hazanavicius obsadil okúzľujúceho Omara Sy (Nedotknuteľní, Aj dvaja sú rodina) do ďalšej z nezabudnuteľných úloh. Tentokrát ho čakajú neobyčajné dobrodružstvá kúzelného detského sveta.

Všetko v Djibiho živote sa točí okolo jeho milovanej sedemročnej dcérky Sofie. Oddaný otec samoživiteľ nikdy nepríde neskoro na jej večernú rozprávku. Každú noc, keď Sofie zaspáva, ju berie do "Rozprávkolandu", vymysleného filmového štúdia, kde sa stávajú hlavnými hrdinami svetoznámych dobrodružných filmov, v ktorých má Djibi hlavnú úlohu princa Krasoňa. O päť rokov neskôr sa zo Sofie pomaly stáva pubertiačka, príbehy jej otca ju už až tak neberú a Djibi je vo svojej roli vymenený. Pretože sa jeho postavenie v skutočnom svete i v "Rozprávkolande" mení, Djibi musí vymyslieť, ako v živote svojej dcéry zostať dôležitou postavou.

Originálny názov: Le prince oublié
Žáner: dobrodružný, rodinný, komédia
Rok: 2020
Krajina pôvodu: Francúzsko
Réžia: Michel Hazanavicius
HrajúOmar Sy, Bérénice Bajo, François Damiens a i.
Hudba: Howard Shore

Oficiálna stránka filmu: Zabudnutý princ.