Zrodila sa hviezda

Zrodila sa hviezda

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 MINÚT pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

 

Inšpirované rovnomennou oscarovou snímkou z roku 1937. Režijný debut herca Bredleyho Coopera (4 nominácie na Oscara).

Vo filme Zrodila sa Hviezda sa v hlavných úlohách predstaví štvornásobný držiteľ nominácie na Oscara Bradley Cooper a spevácka pophviezda Lady Gaga. Kým pre Bradleyho Coopera ide o režisérsky debut, pre Lady Gaga o jej prvú hlavnú rolu vo filme.

V novom spracovaní romantickej drámy Zrodila sa hviezda, stvárni Bradley Cooper ostrieľaného muzikanta Jacksona Mainea, ktorý objaví a zamiluje sa do začínajúcej speváčky Ally (Lady Gaga). Táto už svoj veľký sen o hviezdnej kariére vzdala… pokým ju Jack neprinúti výjsť na pódium pod svetlá reflektorov. Ale keď Allyin raketový štart zatieni jeho vlastnú kariéru, Jack stále obtiažnejšie nesie svoj ústup z veľkých pódií a o to viac bojuje so svojimi vnútornými démonmi.

 

Originálny názov: A Star Is Born
Žáner: dráma, hudobný
Rok: 2018
Krajina pôvodu: USA
Réžia: Bradley Cooper
Hrajú: Bradley Cooper, Lady Gaga, Andrew Dice Clay, Dave Chappelle, Sam Elliott a i., Preklad (SK titulky): Tatiana Marčeková
Kamera: Matthew Libatique

 

 

 

(anglicky):

 

Filmy o filme (anglicky):

 

Hudobné klipy (anglicky):

 

Londýnska premiéra (anglicky):

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Zrodila sa hviezda, (anglicky): A Star Is Born, Warner Bros. UK, Facebook, Instagram, Twitter.