Zúfalé ženy robia zúfalé veci

Zúfalé ženy robia zúfalé veci

Pripomíname divákom, že rezervácia lístkov prepadá 15 minút pred začiatkom filmu. Diváci s rezerváciami majú pri pokladni právo slušne sa predbehnúť (pozri viac info).

Do kinosály je zakázané vstupovať s občerstvením zakúpeným mimo priestorov MsKC (VP str. 3). Ďakujeme.

DŇA 22.2. PREDAJ LÍSTKOV IBA V MESTSKEJ KNIŽNICI M. CHRÁSTEKA /prístavba MsKC, vchod oproti Prioru/.

Romantická komédia podľa predlohy (knižného bestselleru) Haliny Pawlowskej. Od režísera filmov Lída Baarová, Román pre ženy alebo Rebelové.

"To bol teda pôrod!" - je presná definícia nielen vstupu hrdinky Oľgy (Klára Issová) na svet vzácnou "čelnou" polohou, ale táto veta vystihuje i jej túžbu nájsť tu pravú lásku.

Nie je to však tak jednoduché, možno preto, že ani Oľga nie je jednoduchá. Má so svojim milostným životom veľké plány a tiež veľmi bujnú fantáziu. Mestečko, kde sa narodila, jej však pre realizáciu milostných zámerov nestačí. A tak sa premiestni do veľkomesta. Najskôr predáva v predajni s dámskym prádlom, a musí obslúžiť viac ako tri tisíc žien, než sa stane zázrak a príde ON! Ten prvý a pravý! To si myslí Oľga aspoň do okamihu, keď ho pristihne pri nevere.

Oľga študuje psychológiu a tak má svoju situáciu teoreticky zvládnuť. Prax je však iná. Zvlášť, keď sa stretne so známym sukničkárom a ten ju odvezie do karpatských hôr. Alebo, keď sa takmer utopí v kanoe, pred očami toho mladíka... Alebo keď zistí, že ten chlapec, ktorý ju prvýkrát videl nahú, nie je zase až taký kretén... Alebo... Tých "alebo" je na Oľginej ceste hľadajúcej úžasný vzťah – veľa. Určite však platí, že film je komédiou, z ktorej vyplýva, že čo sa týka lásky, tak... aj keď vám je hrozne, aj keď ste na smiech, tak to proste nesmiete vzdať! 

 

Originálny názov: Zoufalé ženy dělají zoufalé věci; Predloha: Halina Pawlowská (kniha)
Žáner: komédia
Rok: 2017
Krajina pôvodu: ČR
Réžia: Filip Renč
Hrajú: Klára Issová, Lenka Vlasáková, Jiří Dvořák, Zdena Procházková, Pavel Kříž, Martin Kraus, Sarah Araóotová, Marián Mitaš, Lucia Jagerčíková a i. 

 

 

 

Z natáčania:

 

Ukážky z filmu:

 

O filme

Oficiálna stránka filmu: Zúfalé ženy robia zúfalé veci, (česky): Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (Bioscop), Facebook.

Odkazy na webe (česky): Idnes.cz, Aktualne.cz, JenProZeny.cz.